• Športu zdar !

• 28. 9. 2020
            •

Dňa 23.09.2020 sa v školskom internáte konala športová súťaž. Súťažiaci boli rozdelení do 7 družstiev: 1. a 2. ročník a 3. a 4. ročník, ktoré boli upravené podľa predchádzajúcich podaných fyzických výkonov žiakov.  Súťažiaci podávali nielen fyzický výkon, ale museli sa vysporiadať aj so psychickým tlakom a stránkou súťaže.  Výkony žiakov boli obdivuhodné

Ďakujeme vychovávateľom i všetkým študentom za zorganizovanie peknej akcie.

• Upracme Slovensko

• 27. 9. 2020
            • Upracme Slovensko – Svetový čistiaci deň je súčasťou medzinárodnej iniciatívy s ambíciou upratať svet. Vďaka nadšeniu dobrovoľníkov sa Svetový čistiaci deň dostal aj na Slovensko. Tento rok sa zapojili do jesenného národného upratovania 16. septembra 2020 aj žiaci ubytovaní na školskom internáte. 35 mladých ľudí si pod vedením svojich vychovávateľov vyskúšalo manuálnu prácu s motykami a hrabľami. Trhali burinu, čistili suchú trávu, zbierali papiere a fľaše ... Bolo toho neúrekom. Ale stálo to za to. Pracujúcich študentov našťastie zohrievali príjemné jesenné lúče slnka.

Do budúcnosti by sme ale boli radšej, keby sme všetci boli tak uvedomelí, že nebude treba organizovať takéto aktivity a odpad skončí tam, kde má, teda v kontajneroch.

Ďakujeme vychovávateľom i všetkým študentom za zorganizovanie peknej a prospešnej akcie.

• SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM

• 21. 9. 2020
            • Žiaci našej školy sa aktívne zúčastnili na podujatí s názvom "Spoznaj Trebišov behom", ktoré sa konalo dňa 20.9.2020 v Trebišove.

Našu škola reprezentovalo 14 bežcov a 22 dobrovoľníkov, ktorí sa podieľali na organizácií podujatia.

Ako bežci sa zúčastnili:

Balaščák Jakub, Varga Šimon, Ondruš Dominik, Sabo Daniel, Fábry Marko, Miklovič Marco, Magyar Michal, Jelínek Adam, Štempák Samuel, Andrejčáková Barbara, Bereščíková Dominika a Ferková Laura. Z radov učiteľov sa zúčastnili PaedDr. Jozef Vasilišin a Ing. Jaroslav Ihnacík.

Víťazkou v kategórií BEH Ženy na 3 km sa stala Barbara Andrejčáková z 2.M!

Žiaci z odboru Ochrana osôb a majetku sa zúčastnili na podujatí ako dobrovoľníci pri organizácií, za čo im všetkým ďakujeme!!!

4.C

Pavelka, Peštová, Nezbala, Prašil, Harčárová, Kondášová, Čornec, Hudák, Lendacký.

3.A

Rosolová, Lukáčová, Málik, Kseňák, Kovalčíková, Himaľová, Beneš, Kolduš, Kabala, Peštová, Tóth.

3.C

Bačová, Janáková, Širáková.

V rámci kategórie "Naj kolektív" sa Spojená škola Sečovce umiestnila na krásnom treťom mieste!

Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme!

• Upozornenie

• 15. 9. 2020
            • Na základe COVID situácie a usmernení RÚVZ SR sa naďalej pri vstupe do školy vykonáva ranný filter s povinným meraním teploty a žiaci povinne nosia rúško všade vo vnútorných priestoroch strednej školy, vrátane svojej triedy v interných priestoroch školy.

• Hlasovanie úspešné

• 12. 9. 2020
            • Ďakujeme Vám za podporu nášho projektu. Verejné hlasovanie dopadlo pre nás úspešne a bola nám sľúbená finančná podpora vo výške 1000 € na dva výlety a tvorbu slnečných hodín v areáli školy.

Momentálne prebieha plánovanie akcií, pričom výlet do okresu Medzilaborce má už svojich účastníkov. Na výlet (9.-10.10.2020) do Ľutiny, Sabinova, Prešova s návštevou Šarišského hradu je možné sa ešte nahlásiť u p. uč. Ducárovej.

Čakáme na sľúbenú podporu od Raiffeisen a tešíme sa na spoločne strávený čas.