• Školský internát

• Ubytovanie

• Súčasťou areálu Spojenej školy je aj budova školského internátu. V jej priestoroch na troch podlažiach majú možnosť ubytovania  žiaci našej školy.

Školský internát pri Spojenej škole Kollárova 17, Sečovce je integrálnou súčasťou školy. Školský internát je výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktoré zabezpečuje žiakom stredných škôl výchovno-vzdelávaciu starostlivosť v čase mimo vyučovania, ubytovanie a stravovanie. Vo svojej výchovno-vzdelávacej práci sa riadi zákonom č. 245/2008 Z. z. O výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Výchovno-vzdelávacia práca v ŠI je zameraná na základe výchovného programu ŠI, ktorý je primeraný potrebám, veku a stupňu vyspelosti žiakov. Zameriava sa najmä na všestrannú pomoc pri príprave žiakov na vyučovanie, formovanie ich vzťahu k sebe, vzdelávaniu, sebavýchove a voľbe povolania, na rozvíjanie ich nadania, špecifických schopností a tvorivosti a na vytváranie podmienok na ich záujmovú činnosť, aktívne využitie voľného času a oddych. Organizuje sa na základe dobrovoľnosti žiakov.

Ponúkame ubytovanie v troj a štvor-lôžkových izbách s kúpelňou a sociálnym zariadením. Samostatne sú ubytovaní chlapci a samostatne dievčatá. Súčasťou ŠI je školská jedáleň, kde sa podáva strava pre ubytovaných.

Školský internát je vybavený kuchynkou, kde je možnosť prípravy jedál a spoločenskou miestnosťou s televízorom a videom. Ubytovaní majú možnosť využívať  športový areál - tenisovú arénu, športovú halu s posilňovňou  a stolnotenisovou halou . V priestoroch ŠI v spoločných miestnostiach a na izbách je dostupná Wifi sieť.