• 70. výročie založenia Gymnázia v Sečovciach

• ÚVOD

• Milí priaznivci našej školy,

dávame Vám do pozornosti prípravy na 70. výročie založenia nášho GYMNÁZIA (1954 – 2024).

Tento školský rok sa chceme zamerať na jeho prvú etapu (1954 - 1982). Každý mesiac budeme uverejňovať 2 rubriky. V rubrike PREDSTAVUJEME priblížime našim kolegom, žiakom, širokej verejnosti našich riaditeľov, učiteľov, absolventov. V rubrike ČO O NÁS PÍSALI oprášime komiksovou formou články o našej škole uverejnené v starých novinách. Máme v pláne aj iné aktivity, o ktorých budeme priebežne informovať – na web stránke našej školy (https://gdusecovce.edupage.org/a/70-vyrocie-zalozenia-gymnazia-v-secovciach) a na sociálnych sieťach našej školy.

Chceme ešte akcentovať deň samotných osláv – 27. 9. 2024 (v piatok). Bolo by skvelé, ak by ste si tento dátum rezervovali a využili ho na spoločné stretnutie abiturientov a zároveň na triedne pomaturitné stretnutia.

Ak by ste mali podnetné nápady, prosím, píšte na 70@gdusecovce.sk. Budeme radi, ak o našom výročí dáte vedieť Vašim spolužiakom a známym.