Navigácia

 • Mikuláš 2018

  6. 12. 2018

  Do galérie Mikuláš 2018 boli pridané fotografie.

 • Mikulášsky punč

  Mikulášsky punč už tradične pripravili žiaci gastro odboru.

  Zastihol ich tam Mikuláš...

 • Mikuláš pre Ukrajinu

  6.12.2018

  Mikuláš je skutočný darca, nie sponzor. Lebo chcel pomôcť nespoznaný. Platí to aj o vás, ktorí ste doniesli balíček pre deti na Ukrajinu. Keďže k nim prichádza Mikuláš až o dva týždne, pokračujeme v zhromažďovaní sladkosti do stredy 12.12.2018 <3.


   

 • Noc v škole

  23. 11. 2018

  Druháci sa rozhodli pokračovať v tradícii a 23. 11. absolvovali noc v škole. Ich pozvanie prijali žiaci I. G, ktorí sa ochotne zapojili do všetkých pripravených aktivít. Nechýbali spoločenské hry, hľadanie sladkostí, schovávačky, film a stolný tenis takmer do rána...

 • Nechaj sa inšpirovať!

 • Život v školskom internáte

   

  Dňa 15.11. žiaci internátu využili svoj voľný čas a pripravili si chutné langoše. Spoločne ich ochutnali pri príjemnom posedení.

  Veríme, že takýchto spoločných podvečerných chvíľ bude stále viac a viac. 

   

 • Autosalón 2018


  Žiaci odborov mechanik strojov a zariadení­ a strojný mechanik, navští­vili dňˆa 9.11.2018 Autosalón v Michalovciach. http://gdusecovce.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=217

 • Piškworky

  Dňa 9.11.2018 sa žiaci zo školského internátu: Kristína Kovalčíková, Marián Ulinec, Samuel Pacák, Kristián Šovári, Dárius Košičan, Ondrej Beneš a Sebastián Tomčík, zúčastnili obvodného kola súťaže v logickej hre piškvorky. Pri veľkej konkurencii 11 tímov, sa umiestnili na vynikajúcom 3. mieste. Blahoželáme a zároveň vyzývame triedy, aby si s víťazným tímom "zmerali sily" v školskom kole.

 • Okresné kolo vo futsale chlapcov

  Osem chlapčenských družstiev si zmeralo sily v okresnom kole vo futsale v telocvični SOŠ DSA v Trebišove 08.11.2018. Z Trebišova sa zúčastnili školy: Cirkevná SOŠ sv. Jozafáta, Cirkevné gymnázium sv. J. Krstiteľa, Gymnázium, Obchodná akadémia, Súkromná SOŠ DSA. Gymnázium Horešská a  SOŠ Rákocziho  pricestovali z Kráľovského Chlmca. Po náročných zápasoch sme postúpili do finále a umiestnili sme sa na pohárovom treťom mieste. Našu školu reprezentovali žiaci: Cili Tomáš, Havriš Damián, Hvasta Dávid, Hvasta Dominik, Kaňuch Samuel, Pavelka Kristián, Prašil Adrián, Vaško Oliver, Tutko Jakub.

  Gratulujeme!

 • Nauč sa dosiahnuť pozitívnu zmenu vo svojom okolí

  V dňoch 26.-28.10.2018 sa v Novom Smokovci uskutočnil vzdelávací seminár zameraný na podporu pozitívnej zmeny vo svojom okolí pod názvom „ Nauč sa dosiahnuť pozitívnu zmenu vo svojom okolí.“ Organizátorom podujatia bola nadácia Človek v ohrození s podporou Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.  Súčasťou podujatia boli prednášky, workshopy, debaty a besedy s lektormi a hosťami na tému občianskej participácie, kritického myslenia, komunikácie, fundraisingu a ďalších užitočných nástrojov. Medzi študentkami a študentmi z celého Slovenska nechýbali ani naše „farby“. Našu školu reprezentovali žiačky III.G triedy Kristína Buzinkaiová a Kristína Šintajová. Seminár prebiehal  formou tímovej práce a mnohých aktivít, vďaka ktorým si účastníci zlepšili svoje komunikačné schopnosti, vystupovanie pred publikom a taktiež nadviazali nové priateľstvá.  Cieľom podujatia bola aj prezentácia škôl, ich okolia a nápadov ako svoje okolie zlepšiť.

 • Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu 2018

  Chata Třinec v Západných Tatrách hostila 24.10.2018 MSR v cezpoľnom behu žiakov a žiačok. Počasie v tento deň prekvapilo a prinieslo silný vietor a nízku teplotu, čo poriadne preskušalo odolnosť bežcov. Našu Violu Raniakovú počasie nezdolalo a podala skvelý bežecký výkon a aj napriek chorobe, dobehla v silnej konkurencii na skvelom 9-tom mieste. Viole ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme veľa ďalších bežeckých úspechov. Gratulujeme!!!

 • Školský internát

 • 1918-2018

  Milé kolegyne, kolegovia,  žiačky a žiaci Spojenej školy v Sečovciach. Blíži sa 100. výročie vzniku ČSR a ukončenia prvej svetovej vojny a preto by sme radi zrealizovali výstavu dobových fotografií, materiálov, dokumentov k týmto udalostiam. Privítame fotografie a informácie o vašich predkoch, ktorí sa zúčastnili prvej svetovej vojny, zažili obdobie vzniku ČSR a obdobie medzivojnovej ČSR. Ak by ste chceli poskytnúť tieto dokumenty prineste ich do kabinetu Mgr. M. Marjova do 26.10.2018. Ďakujeme.

 • Harmonizačno-relaxačný kurz

  Žiaci III.G 11. – 12. 10. 2018 relaxovali v Juskovej Voli v rámci Harmonizačno-relaxačného kurzu. Štrikovali, vyrábali mydielka, stopovali pedagogický dozor v lese tak, aby neboli viditeľní, hrali spoločenské hry (Dixit, Alias), dozvedeli sa pár zaujímavých  a užitočných zásad správneho usínania, naučili sa a vyskúšali si základné cviky z kalanetiky,  zdolávali iných i samých seba v prekážkovom behu, predviedli svoje herecké schopnosti, tradične hľadali sladkosti ukryté v areáli zariadenia, ale hlavne trávili čas spolu a z veľkej časti aj bez mobilného pripojenia. Veríme, že všetky tieto aktivity prispeli k ich vnútornej vyváženosti, ktorú niektorí z vás v najbližšom čase pocítia.

 • ISIC známky do konca októbra

 • Jablko 2018

  Výstavku a chutné pohostenie z jabĺk pripravili žiaci odboru hostinský

 • Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu 2018

  Viola Raniaková potrvdzuje skvelú bežeckú formu a na majstrovstvách kraja v cezpoľnom behu, ktoré sa konali v Kysaku si dobehla pre krásne 2 miesto v konkurencii 35 pretekárok. Týmto úspechom si zabezpečila postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky, tie sa budú konať 24.10.2018 v Západných Tatrách. Držíme prsty a  Gratulujeme!!!

 • Imatrikulácia 2018 GYM

  10. 10. 2018

  Do galérie Imatrikulácia 2018 GYM boli pridané fotografie.

 • Fazuľový projekt

  Aj v tomto roku MAT, EMA a teta TIKA rozdávali diplomy. Žiaci I.O mali odhadnúť počet fazuliek a cestovín v pohároch. Slávnostné vyhodnotenie bolo v školskom salóniku. Ďakujeme p. majsterke Anke za vynikajúcu fazuľovú polievku:)

 • Gymnazisti z turistického krúžku si vyrazili na Sliezsky dom a Velické pleso.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola Kollárova 17 Sečovce
  Kollárova 17, 078 01 Sečovce
 • +421 566783101

Fotogaléria