• DOBRODRUŽSTVÁ NA KOLLÁRKE

• Informácie pre rodičov

• Poplatok za tábor je 40€ (8 eur na deň). V prípade 1. turnusu je poplatok 32 eur. Prosíme o úhradu na účet školy  bankovým prevodom  do 28. 6. 2023.

Číslo účtu vo formáte IBAN: SK42 0900 0000 0001 0583 1097

Do správy pre prijímateľa prosím napíšte Tábor + meno a priezvisko dieťaťa. V poplatku je zahrnutá desiata, obed, pitný režim, táborové tričko a pomôcky pre deti.

Pokyny pred nástupom

• Denný tábor začíname každý deň v čase od 7:45 – 8:00 na prízemí v budove gymnázia. Budú na nich čakať animátori.

• V cene tábora je zahrnutá celodenná strava (desiata, obed, olovrant a pitný režim).

• V prípade chladnejšieho počasia odporúčame deťom pribaliť teplejšie oblečenie a pevnejšiu obuv. V prípade slniečka zase pokrývku hlavy (šiltovka, klobúk).

• Odporúčame pribaliť hygienické vreckovky a fľašu s vodou, do ktorej budeme počas dňa dolievať vodu, aby sa dodržiaval pitný režim.

• Za osobné veci (mobily, elektronické zariadenia, prehrávače) neberieme zodpovednosť. Preto odporúčame, aby také veci detičky nechali doma, veď o zábavu budú mať postarané.

• V cene tábora je zahrnuté poistenie dieťaťa.

• V deň nástupu do tábora je potrebné priniesť podpísaný súhlas so spracovaním osobných údajov, písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti a prefotený preukaz poistenca. Dokumenty nájdete na aj emailovej adrese, ktorú ste uviedli v prihláške. V prípade, že nemáte možnosť si dané dokumenty vytlačiť, vypíšete ich priamo v škole.

Informovaný súhlas

Priloha_B_-_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti.pdf