• PRIANIE

• 21. 12. 2018
            • Prajeme požehnané vianočné sviatky a do roku 2019 veľa zdravia a pohody

všetkým žiakom a zamestnancom Spojenej školy!

• COMMANDOS

• 17. 12. 2018
            • Do galérie COMMANDOS boli pridané fotografie.

Dnes sa konal profesionálny seminár sebaobrany - COMMANDOS. Viedli ho kyoshi soshihan Ladislav Konrád (8. dan), sensei R. Hatalovský (4. dan) a inštruktor sensei Mgr. O. Ondovčik. Tento seminár bol založený na technikách pre spacifikovanie a odvedenie útočníka holými rukami, ale aj za využitia tonfy. Žiaci si odniesli dôležité informácie, ako a čo môžu použiť pri spacifikovani útočníka v ozbrojených zložkách. Zároveň si odnášajú aj certifikát o absolvovaní seminára sebaobrany.

• Mikuláš pre Ukrajinu

• 11. 12. 2018
            • 11.12.2018

Dnes odovzdal p. riaditeľ Ing. Milan Leškanič naše mikulášske balíčky. Pre deti na Ukrajinu  ich zanesie o. Jozef – gréckokatolícky kňaz z farnosti Tjachyv a Ternovo na Zakarpati (Ukrajina).

• PRO EDUCO

• 10. 12. 2018
            • V dňoch 5.-6. decembra sme sa zúčastnili Medzinárodného veľtrhu vzdelávania PRO EDUCO v Košiciach. Naša škola mal na veľtrhu vlastný stánok prezentujúci odbor ochrana osôb a majetku. Návštevníkom veľtrhu študenti I. A, I. C a II. C predstavili praktickými ukážkami základy sebaobrany a práce pri zaisťovaní daktyloskopických stôp, do ktorých zapojili všetkých záujemcov z radov návštevníkov. Záujemcovia dostali všetky relevantné informácie od p. uč. Mgr. Petra Šimka, ktorý, vyučuje v danom odbore niekoľko odborných predmetov. O prezentáciu našej školy, ako aj o ukážky praktického vyučovania bol veľký záujem, preto veríme, že na budúci rok budeme mať v odbore ochrana osôb a majetku opäť veľa záujemcov.

Do galérie PRO EDUCO boli pridané fotografie.

• Mikuláš pre Ukrajinu

• 6. 12. 2018
            • 6.12.2018

Mikuláš je skutočný darca, nie sponzor. Lebo chcel pomôcť nespoznaný. Platí to aj o vás, ktorí ste doniesli balíček pre deti na Ukrajinu. Keďže k nim prichádza Mikuláš až o dva týždne, pokračujeme v zhromažďovaní sladkosti do stredy 12.12.2018 <3.

• Noc v škole

• 5. 12. 2018
            • Druháci sa rozhodli pokračovať v tradícii a 23. 11. absolvovali noc v škole. Ich pozvanie prijali žiaci I. G, ktorí sa ochotne zapojili do všetkých pripravených aktivít. Nechýbali spoločenské hry, hľadanie sladkostí, schovávačky, film a stolný tenis takmer do rána...